ІСТОРІЯ

Фабрика Косметики "POLLENA-EWA" SA має майже вікову історію. У 1919 році Хуго Гюттель і Юзеф Вуйтович заснували в центрі міста Лодзь невеликий завод по виготовленню косметичних виробів. Діяльність почалася з виробництва мила і одеколону (в тому числі дуже відомого польського косметичного продукту - туалетної води «Prastara»), і асортимент швидко розширився, в нього додалися шампуні, пудра і лаки для нігтів. У 1939 році компанія була широко відома під назвою PIXIN, вона виробляла, серед іншого, 17 видів туалетного мила. У 1951 році, вона стала власністю держави і називалася Фабрика Косметики «EWA». Двадцять років по тому, завод увійшов до складу Об'єднання Хімічної

Промисловості «POLLENA» і отримав назву «POLLENA-EWA», яке він носить до сьогоднішнього дня. Перші післявоєнні вироби фабрики це: туалетне мило, порошок і мило для прання, мило для гоління, і зубний порошок. Завдяки широкому асортименту компанія практично відразу зайняла важливе місце в польській косметичній промисловості. «POLLENA-EWA», перша в Польщі почала виробництво рідких шампунів на основі натуральних рослинних екстрактів, які до сих пір є сильною категорією в нововведенні асортименті. Другим «хітом» були лаки і емалі для нігтів, які неодноразово завойовували золоті медалі та нагороди на різних виставках.

historia
spolka-akcyjna

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

У 90-і роки державна компанія Ф.К «POLLENA-EWA» була перетворена в Акціонерне Товариство і 24.08.1992 р. внесена в торговий реєстр. У зв'язку з договором лізингу в грудні 1992 року, активи компанії були передані співробітникам для платного використання. В результаті переговорів з Казначейством Міністерства Фінансів в грудні 1997 року було укладено угоду, згідно з яким лізинг працівників був замінений на акт купівлі-продажу активів.

Торунський ЗАВОД перев'язувальні матеріали ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

У вересні 1999 року компанія була допущена до біржових торгів, а 4 листопада 1999 року відбулися перші торги з цінних паперів на Варшавській фондовій біржі. У середині 2003 року "POLLENA-EWA" SA отримала стратегічного інвестора - TZMO SA. Входження в компанію інвестора з суміжної області дозволило зберегти високий рівень якості продукції, що виробляється і продовжувати відповідати всім вимогам споживачів. Акціонерне Товариство Торунський Завод перев'язних матеріалів став в листопаді 2012 року єдиним акціонером і 100% власником Ф.К. "POLLENA-EWA" SA. У січні 2013 року, на прохання компанії, комісія з фінансового нагляду схвалила скасування дематеріалізації акцій, таким чином, Ф.К. «POLLENA-EWA» SA. перестала носити статус "публічної компанії.»

torunskie-zaklady-materialow-opatrunkowych---2
certyfikaty

СЕРТИФІКАТИ

Висока якість продукції, що виробляється забезпечують обладнані відповідним чином фізико-хімічні та мікробіологічні лабораторії, впроваджена в 1996 році система управління якістю ISO 9001, а також виробництво, яке працює відповідно до стандартів GMP, сертифікати видані фірмою TÜV Nord Польща, яка має німецької та польської акредитацією.

НАШІ МАРКИ

В асортименті фабрики є як марки з давньою історією, такі як eva natura або kanion, так і нові косметичні лінійки, які швидко знаходять визнання серед споживачів. Компанія виробляє продукти для догляду за обличчям, тілом та волоссям. Такий асортимент може забезпечити комплексний догляд «від голови до п'ят». Завдяки великому досвіду і чесному підходу до виробництва косметичних засобів та парфумерії ФК «POLLENA-Ewa» SA. знають як виробника ефективних продуктів високої якості.

about-us-page-our-brands