1500_opti

Ф. К. Pollena-Ewa SA пропонує широкий спектр послуг з контрактного виробництва. Виробництво формату Private Label дозволяє розробити косметичну продукцію, яка ідеально відповідає запитам клієнта. Ми здійснюємо повний цикл виготовлення від створення ідеї продукту до його реалізації. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, забезпечуючи співробітництво на всіх етапах виробництва, починаючи з підготовки рецептури, вибору і проектування упаковки, до контролю якості та процесу виробництва кінцевого виробу.

За підготовкою рецептур стежить команда фахівців, що володіють ентузіазмом і великими знаннями в області сировини та косметичних тенденцій. Всі рецептури ретельно перевіряються і тестуються для гарантії безпечного застосування.
Висока якість продукції, що виробляється забезпечують обладнані відповідним чином фізико-хімічні та мікробіологічні лабораторії, впроваджена в 1996 році система управління якістю ISO 9001, а також виробництво, яке працює відповідно до стандартів GMP і сертифіковане фірмою TÜV Nord Польща, яка має німецької та польської акредитацією.

Ми готові реалізувати інноваційні проекти замовника. Наша фабрика також виготовляє вироби побутової хімії. Якщо Ви шукаєте фірму, яка здійснить проекти в цих галузях – ми до Ваших послуг.

Запрошуємо Вас до співпраці.

Питання просимо надсилати на адресу електронної пошти: sprzedaz@pollenaewa.com.pl або через форму зворотного зв’язку.

Ім’я та прізвище (обов’язково для заповнення)

    [recaptcha]